Tulokset Täydellinen - Ilman väliaikoja |
Kilpailu | Koulujenväliset uimakilpailut | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kokkola | Tulostusaika | 19:57 | |||
Järjestäjä | KUS-GSS | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 17 huhtikuu 2013 |
Laji 1, 4X25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kälviän Kirkonkylän Koulu | 0 | Kirkonkylä Kälviä | 1:11.81 | ||||||
2 | Isokylä Hurrikaani | 0 | Isokylä | 1:12.68 | ||||||
3 | Hollihaka | 0 | Hollihaka | 1:13.27 | ||||||
4 | Torkinmäki | 0 | Torkinmäki | 1:18.79 | ||||||
5 | Koivuhaka | 0 | Koivuhaka | 1:21.25 | ||||||
6 | Isokylä Taifuuni | 0 | Isokylä | 1:29.46 | ||||||
- | Halkokari | 0 | Halkokari | DNF | ||||||
Laji 2, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Teea Jestoi | 0 | Hollihaka | 22.68 | ||||||
2 | Ida Dahlgren | 0 | Koivuhaka | 28.23 | ||||||
3 | Tuulia Harju | 0 | Peltokorpi | 28.59 | ||||||
4 | Ella Ämmänkoski | 0 | Jokilaakson Koulu | 35.38 | ||||||
5 | Mirjami Rinne | 0 | Isokylä | 35.62 | ||||||
6 | Emma Skähl | 0 | Halkokari | 37.16 | ||||||
7 | Thelma Björk | 0 | Chydenius | 39.28 | ||||||
8 | Anni Wacklin | 0 | Chydenius | 39.36 | ||||||
9 | Olga Kivelä | 0 | Torkinmäki | 40.10 | ||||||
10 | Friida Isoaho | 0 | Kaustari | 40.73 | ||||||
11 | Mia Känsäkangas | 0 | Isokylä | 42.32 | ||||||
12 | Nicole Hakunti | 0 | Kaustari | 43.17 | ||||||
13 | Olga Ivashneva | 0 | Isokylä | 45.64 | ||||||
14 | Mimmi Kotanen | 0 | Rytimäki | 46.72 | ||||||
15 | Minea Hagström | 0 | Chydenius | 47.63 | ||||||
16 | Milla Känsäkangas | 0 | Rytimäki | 47.93 | ||||||
17 | Sara Wikström | 0 | Torkinmäki | 48.19 | ||||||
18 | Hilma Virtanen | 0 | Halkokari | 48.87 | ||||||
19 | Henna Hotakainen | 0 | Isokylä | 51.34 | ||||||
20 | Sarah Nyström | 0 | Chydenius | 53.07 | ||||||
Laji 3, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Lassi Polso | 0 | Mäntykangas | 27.20 | ||||||
2 | Ville Ikola | 0 | Hollihaka | 28.49 | ||||||
3 | Akseli Mikkola | 0 | Hollihaka | 32.61 | ||||||
4 | Julius Lankila | 0 | Hollihaka | 34.41 | ||||||
5 | Riku Määttälä | 0 | Hollihaka | 37.67 | ||||||
6 | Johannes Moilanen | 0 | Hollihaka | 39.60 | ||||||
7 | Iiro Toivainen | 0 | Isokylä | 41.86 | ||||||
8 | Tino Hautamäki | 0 | Isokylä | 42.35 | ||||||
9 | Jeremias Hallapuro | 0 | Kaustari | 46.44 | ||||||
10 | Davin Flocco | 0 | Hollihaka | 50.92 | ||||||
11 | Venni Joensuu | 0 | Hollihaka | 1:04.11 | ||||||
Laji 4, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Sofia Nurkkala | 0 | Kirkonkylä Kälviä | 20.67 | ||||||
2 | Henna Känsäkangas | 0 | Isokylä | 24.50 | ||||||
3 | Inger Raidvee | 0 | Hollihaka | 26.10 | ||||||
4 | Fanny Gåsström | 0 | Såka Skola | 29.06 | ||||||
5 | Veera Myllykoski | 0 | Kaustari | 31.71 | ||||||
6 | Lotta Kultima | 0 | Isokylä | 31.84 | ||||||
7 | Tessa Tattari | 0 | Halkokari | 32.61 | ||||||
8 | Vilma Känsälä | 0 | Kaustari | 32.68 | ||||||
9 | Venla Kujala | 0 | Hollihaka | 33.54 | ||||||
10 | Iida Leskinen | 0 | Hollihaka | 34.25 | ||||||
11 | Liisa Kinnunen | 0 | Isokylä | 34.28 | ||||||
12 | Eedla Paloranta | 0 | Hollihaka | 39.33 | ||||||
13 | Mette Kauppinen | 0 | Isokylä | 39.99 | ||||||
14 | Jessica Hannila | 0 | Isokylä | 40.47 | ||||||
15 | Aino Koivisto | 0 | Halkokari | 40.72 | ||||||
16 | Helmiina Möttönen | 0 | Isokylä | 50.75 | ||||||
17 | Sohvi Viitala | 0 | Hollihaka | 50.96 | ||||||
18 | Siiri Norrena | 0 | Isokylä | 54.62 | ||||||
Laji 5, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Henri-Pekka Iivonen | 0 | Hollihaka | 22.87 | ||||||
2 | Lassi Lahtinen | 0 | Isokylä | 23.21 | ||||||
3 | Ossi Honkala | 0 | Hollihaka | 25.90 | ||||||
4 | Hannes Hägglund | 0 | Såka Skola | 25.99 | ||||||
5 | Visa Nissinen | 0 | Halkokari | 27.72 | ||||||
6 | Oskari Keiski | 0 | Jokilaakson Koulu | 29.12 | ||||||
7 | Manu Pöyhönen | 0 | Torkinmäki | 30.22 | ||||||
8 | Kalle Annala | 0 | Torkinmäki | 30.82 | ||||||
9 | Anthony Gyamtso | 0 | Torkinmäki | 32.27 | ||||||
10 | Kasperi Brandt | 0 | Hollihaka | 32.35 | ||||||
11 | Jalmari Nääppä | 0 | Hollihaka | 32.36 | ||||||
12 | Juuso Saastamoinen | 0 | Halkokari | 34.50 | ||||||
13 | Roope-Rikhard Harjunpää | 0 | Halkokari | 35.22 | ||||||
14 | Miko Vähäkangas | 0 | Mäntykangas | 35.90 | ||||||
15 | Mikko Karjalainen | 0 | Hollihaka | 36.55 | ||||||
16 | Sampo Laakkonen | 0 | Halkokari | 37.53 | ||||||
17 | Nanthapong Thaveekon | 0 | Torkinmäki | 38.05 | ||||||
17 | Riku Kauranen | 0 | Torkinmäki | 38.05 | ||||||
19 | Ville Jakku | 0 | Isokylä | 42.99 | ||||||
20 | Joose Heinonen | 0 | Ykspihlaja | 47.77 | ||||||
Laji 6, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Aada Salo | 0 | Hollihaka | 19.69 | ||||||
2 | Sofia Gåström | 0 | Såka Skola | 20.90 | ||||||
3 | Aada Kivi | 0 | Koivuhaka | 21.00 | ||||||
4 | Nella Lehto | 0 | Hollihaka | 22.01 | ||||||
5 | Wilma Lakanen | 0 | Koivuhaka | 24.11 | ||||||
6 | Amanda Ruisaho | 0 | Halkokari | 24.58 | ||||||
7 | Tia Lindqvist | 0 | Torkinmäki | 24.70 | ||||||
8 | Senni Virolainen | 0 | Hollihaka | 26.99 | ||||||
9 | Senja Kivinen | 0 | Isokylä | 27.53 | ||||||
10 | Sade Sarkkinen | 0 | Chydenius | 27.78 | ||||||
11 | Henna Kaakko | 0 | Koivuhaka | 28.16 | ||||||
12 | Anna Koskela | 0 | Isokylä | 28.34 | ||||||
13 | Ilona Almen | 0 | Mäntykangas | 28.93 | ||||||
14 | Henni Kinnunen | 0 | Isokylä | 29.26 | ||||||
15 | Amanda Gustafsson | 0 | Chydenius | 29.94 | ||||||
16 | Jessica Kangas | 0 | Mäntykangas | 31.05 | ||||||
17 | Ada-Sofia Ojala | 0 | Hollihaka | 32.22 | ||||||
18 | Emma Peltoniemi | 0 | Isokylä | 32.78 | ||||||
19 | Anne Takala | 0 | Koivuhaka | 33.94 | ||||||
20 | Emma Hautala | 0 | Chydenius | 34.70 | ||||||
21 | Wilma Kurten | 0 | Torkinmäki | 36.11 | ||||||
22 | Erin Nousiainen | 0 | Mäntykangas | 37.13 | ||||||
Laji 7, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Teppo Jestoi | 0 | Hollihaka | 20.69 | ||||||
2 | Jussi Polso | 0 | Mäntykangas | 21.37 | ||||||
3 | Patrik Lehto | 0 | Jokilaakson Koulu | 21.68 | ||||||
4 | Julius Kalliokoski | 0 | Isokylä | 22.32 | ||||||
5 | Vili-Ilmari Hyyppä | 0 | Hollihaka | 23.12 | ||||||
6 | Janne Forsström | 0 | Hollihaka | 24.00 | ||||||
7 | Benjamin Rintala | 0 | Mäntykangas | 25.46 | ||||||
8 | Janne Sillanpää | 0 | Ykspihlaja | 25.50 | ||||||
9 | Noa Lehtonen | 0 | Hollihaka | 26.21 | ||||||
10 | Oskari Sydänmetsä | 0 | Mäntykangas | 27.06 | ||||||
11 | Egon Slotte | 0 | Isokylä | 27.43 | ||||||
12 | Aadam Peltoniemi | 0 | Isokylä | 27.49 | ||||||
13 | Linus Björk | 0 | Chydenius | 27.95 | ||||||
14 | Elmo Arvo | 0 | Halkokari | 28.87 | ||||||
15 | Joni Wennström | 0 | Halkokari | 30.52 | ||||||
16 | Kari Kotilainen | 0 | Hollihaka | 30.64 | ||||||
17 | Tommi Miettinen | 0 | Isokylä | 32.05 | ||||||
18 | Daniel Karlsson | 0 | Koivuhaka | 33.16 | ||||||
19 | Arttu Oikari | 0 | Isokylä | 34.99 | ||||||
20 | Veeti Tuukkanen | 0 | Isokylä | 40.11 | ||||||
21 | Tommy Känsäkangas | 0 | Isokylä | 42.78 | ||||||
Laji 8, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Nea Nygård | 0 | Villa | 16.51 | ||||||
2 | Veera Lahtinen | 0 | Isokylä | 18.39 | ||||||
3 | Olivia Nurkkala | 0 | Kirkonkylä Kälviä | 18.48 | ||||||
4 | Jessica Ingalsuo | 0 | Kirkonkylä Kälviä | 19.71 | ||||||
5 | Tinja Harju | 0 | Peltokorpi | 19.82 | ||||||
6 | Liina Salin | 0 | Hollihaka | 20.13 | ||||||
6 | Maiju Rajaniemi | 0 | Mäntykangas | 20.13 | ||||||
8 | Kaisla Keiski | 0 | Jokilaakson Koulu | 20.92 | ||||||
9 | Tiia-Maria Hautamäki | 0 | Isokylä | 21.38 | ||||||
10 | Iida Laine | 0 | Torkinmäki | 21.91 | ||||||
11 | Salla Kauppinen | 0 | Isokylä | 23.78 | ||||||
12 | Janette Lamu | 0 | Hollihaka | 23.82 | ||||||
13 | Oona Kastren | 0 | Villa | 25.08 | ||||||
14 | Lina Pelo | 0 | Chydenius | 25.69 | ||||||
15 | Pinja Sundbäck | 0 | Torkinmäki | 26.22 | ||||||
16 | Roosa Puurula | 0 | Hollihaka | 27.10 | ||||||
17 | Hanna Breilin | 0 | Isokylä | 27.76 | ||||||
18 | Erin Renlund | 0 | Halkokari | 30.34 | ||||||
19 | Julia Jaakola | 0 | Isokylä | 30.49 | ||||||
20 | Siiri Johansson | 0 | Isokylä | 40.24 | ||||||
21 | Tea Sundvik | 0 | Isokylä | 43.13 | ||||||
Laji 9, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jesse Anttila | 0 | Lohtaja | 16.93 | ||||||
2 | Lenni Liimatta | 0 | Hollihaka | 20.03 | ||||||
3 | Kim Koskinen | 0 | Chydenius | 20.91 | ||||||
4 | Kosti Kinnunen | 0 | Isokylä | 21.10 | ||||||
5 | Samuel Ruppa | 0 | Ykspihlaja | 21.96 | ||||||
6 | Santeri Luhtio | 0 | Hollihaka | 25.26 | ||||||
7 | Topi Honkala | 0 | Hollihaka | 25.47 | ||||||
8 | Niklas Laitala | 0 | Hollihaka | 25.62 | ||||||
9 | Michael Markkanen | 0 | Chydenius | 26.16 | ||||||
10 | William Särkiniemi | 0 | Isokylä | 26.33 | ||||||
11 | Lassi Viitala | 0 | Halkokari | 26.72 | ||||||
12 | Jari Svart | 0 | Isokylä | 28.20 | ||||||
13 | Jesse Saastamoinen | 0 | Halkokari | 34.63 | ||||||
14 | Aleksi Neuvonen | 0 | Halkokari | 36.31 | ||||||
Laji 10, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Matilda Lindholm | 0 | Chydenius | 38.16 | ||||||
2 | Emilia Härkönen | 0 | Torkinmäki | 39.06 | ||||||
3 | Fanny Koivisto | 0 | Mäntykangas | 40.03 | ||||||
4 | Tiia Leskinen | 0 | Hollihaka | 43.05 | ||||||
5 | Elina Ahonen | 0 | Ykspihlaja | 44.23 | ||||||
6 | Janina Vegelius | 0 | Chydenius | 44.28 | ||||||
7 | Noora Vainio | 0 | Torkinmäki | 47.03 | ||||||
8 | Erika Yli-Yrjänäinen | 0 | Chydenius | 47.10 | ||||||
9 | Noora Pyysalo | 0 | Koivuhaka | 52.80 | ||||||
10 | Henna Passoja | 0 | Halkokari | 1:02.63 | ||||||
Laji 11, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Roope Knuutila | 0 | Isokylä | 37.26 | ||||||
2 | Valtteri Piispanen | 0 | Halkokari | 40.01 | ||||||
3 | Olli Myllymäki | 0 | Ykspihlaja | 42.29 | ||||||
4 | Niklas Nygård | 0 | Villa | 42.41 | ||||||
5 | Kimmo Salomaa | 0 | Koivuhaka | 46.91 | ||||||
6 | Eetu Leppilampi | 0 | Isokylä | 50.15 | ||||||
7 | Lassi Kivinen | 0 | Isokylä | 50.95 | ||||||
8 | Jeremi Kalliokoski | 0 | Isokylä | 51.42 | ||||||
9 | Shadar Mamer | 0 | Hollihaka | 1:35.27 | ||||||
Laji 12, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Olivia Viitala | 0 | Halkokari | 34.14 | ||||||
2 | Anniina Norrena | 0 | Halkokari | 36.19 | ||||||
3 | Tiia Kivi | 0 | Koivuhaka | 39.14 | ||||||
4 | Oona Norrena | 0 | Isokylä | 40.15 | ||||||
5 | Aada Koskela | 0 | Isokylä | 45.17 | ||||||
Laji 13, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Joakim Hänninen | 0 | Kyrkbackens Skola | 32.11 | ||||||
2 | Sampo Lahti | 0 | Kirkonkylä Kälviä | 33.27 | ||||||
3 | Samu Peltonen | 0 | Hollihaka | 37.06 | ||||||
4 | Kasperi Keiski | 0 | Jokilaakson Koulu | 39.87 | ||||||
5 | Pekka Kulha | 0 | Torkinmäki | 48.50 | ||||||
6 | Robert Ylitalo | 0 | Hollihaka | 1:03.68 | ||||||
Laji 14, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Adolfina Lehtonen | 0 | Länsipuisto | 31.15 | ||||||
2 | Milja Lahtinen | 0 | Länsipuisto | 31.43 | ||||||
3 | Laura Känsäkangas | 0 | Länsipuisto | 32.80 | ||||||
4 | Salla Vuoti | 0 | Hakalahti | 32.84 | ||||||
5 | Henna Häkki | 0 | Lucina Hagman | 32.87 | ||||||
6 | Alexandra Pihlajamäki | 0 | Donnerska | 33.02 | ||||||
7 | Emma Lahti | 0 | Lucina Hagman | 34.20 | ||||||
8 | Roosa Raiskila | 0 | Donnerska | 34.68 | ||||||
Laji 15, 50M VU Yläaste Pojat, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jere Kotomäki | 0 | Hakalahti | 25.52 | ||||||
2 | Joel Tarvainen | 0 | Hakalahti | 26.92 | ||||||
3 | Kusti Komulainen | 0 | Länsipuisto | 29.25 | ||||||
Laji 17, 50M VU Yläaste,HarrasteT, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Riikka Heikkilä | 0 | Hakalahti | 37.15 | ||||||
Laji 18, 50M RU Yläaste Tytöt, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Alexandra Pihlajamäki | 0 | Donnerska | 40.07 | ||||||
2 | Henna Häkki | 0 | Lucina Hagman | 41.07 | ||||||
3 | Milja Lahtinen | 0 | Länsipuisto | 42.46 | ||||||
4 | Salla Vuoti | 0 | Hakalahti | 42.51 | ||||||
5 | Laura Känsäkangas | 0 | Länsipuisto | 43.33 | ||||||
6 | Roosa Raiskila | 0 | Donnerska | 43.62 | ||||||
7 | Emma Lahti | 0 | Lucina Hagman | 43.88 | ||||||
Laji 19, 50M RU Yläaste Pojat, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jere Kotomäki | 0 | Hakalahti | 34.76 | ||||||
2 | Joel Tarvainen | 0 | Hakalahti | 39.04 | ||||||
3 | Kusti Komulainen | 0 | Länsipuisto | 43.00 | ||||||
Laji 20, 4X25m Vapaauinti Seka, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Hakalahti | 0 | Hakalahti | 55.82 | ||||||
2 | Länsipuisto | 0 | Länsipuisto | 56.24 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.20.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura | Tulostusaika | 19:57 |