Tulokset Täydellinen - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
Kilpailu | Jeppis Kokko Cup 11 | Tulostuspäivämäärä | 19 toukokuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kokkola | Tulostusaika | 22:22 | |||
Järjestäjä | Kus-Gss | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 toukokuu 2013 |
Laji 1, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tia Leskinen | 2001 | 49.05 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Tinja Harju | 2002 | 50.46 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Vilma Rintala | 2005 | 59.78 | |||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
4 | Elin Thodin | 2005 | 1:18.12 | |||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
- | Lenni Liimatta | 2002 | DNS | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 3, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Milja Lahtinen | 1999 | 37.68 | 1:17.41 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Salla Vuoti | 1997 | 37.63 | 1:17.85 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Fanny Renvall | 2000 | 42.47 | 1:27.04 | ||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
4 | Emilia Härkönen | 2001 | 46.43 | 1:35.38 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
5 | Jessica Peltokangas | 2002 | 46.53 | 1:35.40 | ||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
6 | Wilma Elenius | 2002 | 49.80 | 1:39.45 | ||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
7 | Nea Nygård | 2002 | 52.49 | 1:45.41 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
8 | Veera Lahtinen | 2002 | 53.55 | 1:47.17 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
9 | Jessica Ingalsuo | 2002 | 55.63 | 1:55.57 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
- | Fanny Koivisto | 2001 | DNS | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
- | Tiia Kivi | 2000 | DSQ | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 4, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Joel Tarvainen | 1998 | 34.37 | 1:09.86 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Joakim Hänninen | 2000 | 42.01 | 1:25.48 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Ivar Nordman | 2003 | 47.24 | 1:39.22 | ||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
- | Samu Peltonen | 2000 | DSQ | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä | ||||||||||
Laji 6, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Jere Kotomäki | 1997 | 32.85 | 1:10.14 | 1:48.14 | 2:24.67 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 7, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Wilma Lakanen | 2003 | 23.59 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Tuulia Harju | 2005 | 24.45 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Tessa Tattari | 2004 | 26.31 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
4 | Iida Leskinen | 2004 | 28.47 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
5 | Jenna Kotanen | 2004 | 29.07 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
6 | Kiia Ikola | 2005 | 38.06 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
- | Teea Jestoi | 2005 | DSQ | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 8, 25m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kimmo Salomaa | 2000 | 20.49 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Viktor Byggmästar | 2002 | 20.97 | |||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
3 | Lassi Lahtinen | 2004 | 21.46 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
4 | Janne Sillanpää | 2003 | 22.31 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
5 | Hannes Hägglund | 2004 | 23.94 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
6 | Visa Nissinen | 2004 | 26.72 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
7 | Ville Ikola | 2005 | 27.10 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
8 | Kasper Brandt | 2004 | 29.24 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
9 | Elmo Arvo | 2003 | 31.61 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Nea Nygård | 2002 | 41.22 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Jessica Peltokangas | 2002 | 44.07 | |||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
3 | Wilma Elenius | 2002 | 51.29 | |||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
4 | Aada Kivi | 2003 | 59.20 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 10, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jesse Anttila | 2002 | 45.69 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 11, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Katja Sneck | 1996 | 37.49 | 1:20.75 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Adolfina Lehtonen | 1999 | 39.78 | 1:25.18 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Henna Häkki | 1997 | 39.02 | 1:27.31 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
4 | Laura Känsäkangas | 1999 | 44.50 | 1:33.61 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
5 | Olivia Viitala | 2000 | 46.80 | 1:38.77 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
6 | Olivia Nurkkala | 2002 | 49.61 | 1:44.62 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
7 | Anniina Norrena | 2000 | 49.90 | 1:47.30 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
8 | Emilia Härkönen | 2001 | 52.21 | 1:48.93 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
9 | Oona Norrena | 2000 | 53.82 | 1:51.91 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
10 | Tinja Harju | 2002 | 56.32 | 1:57.70 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
11 | Tia Leskinen | 2001 | 58.20 | 2:00.81 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
12 | Henna Eskola | 1997 | 55.15 | 2:02.89 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
- | Liina Salin | 2002 | DSQ | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
SW 7.1 Kääntyminen selälleen | ||||||||||
Laji 12, 100m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Viktor Thodin | 2000 | 47.30 | 1:43.29 | ||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
2 | Niklas Nygård | 2001 | 49.48 | 1:49.08 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 13, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Alexandra Pihlajamäki | 1998 | 40.77 | 1:27.63 | 2:15.18 | 3:00.87 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 15, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Noora Vainio | 2001 | 1:02.29 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Aada Kivi | 2003 | 1:04.28 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Vilma Rintala | 2005 | 1:14.87 | |||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
Laji 16, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Jesse Anttila | 2002 | 55.13 | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 17, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Adolfina Lehtonen | 1999 | 37.84 | 1:23.51 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 18, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Joakim Hänninen | 2000 | 40.28 | 1:27.41 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 19, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Milja Lahtinen | 1999 | 33.49 | 1:08.17 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Salla Vuoti | 1997 | 35.14 | 1:11.70 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Olivia Viitala | 2000 | 38.30 | 1:18.57 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
4 | Jessica Peltokangas | 2002 | 40.79 | 1:23.85 | ||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
5 | Anniina Norrena | 2000 | 41.66 | 1:27.14 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
6 | Tiia Kivi | 2000 | 41.27 | 1:27.19 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
7 | Henna Eskola | 1997 | 42.27 | 1:30.01 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
8 | Olivia Nurkkala | 2002 | 42.66 | 1:31.75 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
9 | Veera Lahtinen | 2002 | 44.97 | 1:33.87 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
10 | Jessica Ingalsuo | 2002 | 45.18 | 1:35.95 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
11 | Liina Salin | 2002 | 48.59 | 1:41.08 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
12 | Oona Norrena | 2000 | 49.66 | 1:42.74 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
13 | Noora Vainio | 2001 | 52.36 | 1:54.16 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 20, 100m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Viktor Thodin | 2000 | 35.38 | 1:17.96 | ||||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
2 | Samu Peltonen | 2000 | 39.87 | 1:23.50 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Niklas Nygård | 2001 | 45.77 | 1:38.92 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 21, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Alexandra Pihlajamäki | 1998 | 36.19 | 1:15.67 | 1:55.64 | 2:33.31 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Fanny Renvall | 2000 | 35.64 | 1:16.56 | 1:58.31 | 2:39.18 | ||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
- | Henna Häkki | 1997 | DNF | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Laji 22, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Jere Kotomäki | 1997 | 28.85 | 1:01.88 | 1:34.95 | 2:06.75 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Ivar Nordman | 2003 | 38.26 | 1:23.19 | 2:08.18 | 2:53.36 | ||||
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari | ||||||||||
Laji 23, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Katja Sneck | 1996 | 1:18.11 | 2:46.61 | 4:25.88 | 5:41.23 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Adolfina Lehtonen | 1999 | 1:30.22 | 3:05.07 | 4:46.78 | 6:07.84 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
3 | Laura Känsäkangas | 1999 | 1:35.12 | 3:11.53 | 4:58.99 | 6:22.02 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
- | Roosa Raiskila | 1998 | DSQ | |||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
Laji 24, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 100m | 200m | 300m | Aika | Tila | |
Seura | ||||||||||
1 | Joel Tarvainen | 1998 | 1:17.00 | 2:45.09 | 4:24.83 | 5:33.48 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
2 | Kusti Komulainen | 1997 | 1:19.70 | 2:51.86 | 4:41.61 | 6:05.10 | ||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.20.00 | Tulostuspäivämäärä | 19 toukokuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura | Tulostusaika | 22:22 |