Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  GP Cup 2    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  20:37   
  Järjestäjä  Kouvolan uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 1, 100m sku P10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Joonas Pulkkinen  2007    93  52.73        1:51.73   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Vilho Teno  2006    78  59.66        1:58.44   
  Lahden Uimaseura  2:01.68                 
                     
Viacheslav Semenov  2006    76  1:01.06        1:59.08   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Vasily Kabanov  2006    68  59.23        2:03.62   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Artemii Liukkonen  2006              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus               
                     
Denis Katunov  2006              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus               
                     
Julius Lekander  2006              DSQ   
  Kouvolan Uimarit  2:04.07                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Kasper Pulkkinen  2007              DSQ   
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Konsta Kukkonen  2006              DSQ   
  Kouvolan Uimarit  1:32.86                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 2, 100m sku T9, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Julia Alestalo  2007    160  1:44.26        1:44.26   
  Lahden Uimaseura  1:53.20                 
                     
Ebba Simberg  2007    135  1:50.28        1:50.28   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Siiri Haverinen  2007    90  2:06.45        2:06.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Maija Koski  2007    80  1:07.44        2:11.29   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 3, 200m sku P11-14, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Leevi Kukkonen  2005    201  40.38  2:24.52  3:07.02    3:07.02   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Riku Huuhka  2005    132  48.50  1:45.08  2:48.15    3:35.22   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Erkka Suni  2005    117  49.86  1:47.82  2:54.43    3:44.09   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Alexander Goginov  2005    107  50.17  1:50.51  2:54.18    3:50.57   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Arto Pulkkinen  2005    105  53.84  1:56.11  3:00.00    3:51.81   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Miko Virtanen  2005    86  1:01.07  2:03.81  3:06.95    4:07.98   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Lenni Uosukainen  2005    68  59.89  2805.99  3:30.05    4:28.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Nooa Matela  2005              DNS   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Miro Järvinen  2005              DSQ   
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
Stefan Saltykov  2005              DSQ   
  Lahden Uimaseura  3:25.00                 
  SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
Topias Tynjä  2005              DSQ   
  Lahden Uimaseura  3:17.10                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 3, 200m sku P11-14, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Santeri Pulkkinen  2004    319  36.08  1:18.62  2:02.93    2:40.32   
  Lahden Uimaseura  2:50.62                 
                     
Eetu Salo  2004    220  39.86  1:28.14  2:23.02    3:01.53   
  Kouvolan Uimarit  3:15.16                 
                     
Aapo Koskinen  2004    220  46.93  1:30.38  2:21.50    3:01.56   
  Lahden Uimaseura  3:03.04                 
                     
Taavi Backman  2004    214  42.43  1:29.72  2:24.30    3:03.03   
  Lahden Uimaseura  3:02.78                 
                     
Jeremias Arveli  2004    48  1:15.52  2:31.15  3:53.29    5:00.59   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Simo Virtanen  2004              DNS   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
 
Laji 3, 200m sku P11-14, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Lassi Haimi  2003    344  33.62  1:14.90  1:59.06    2:36.45   
  Kouvolan Uimarit  2:39.21                 
                     
Risto Martikainen  2003    326  34.93  1:14.74  2:02.50    2:39.24   
  Kouvolan Uimarit  2:39.69                 
                     
Julius Airas  2003    249  40.64  1:26.28  2:17.13    2:54.11   
  Lahden Uimaseura  3:05.63                 
                     
Jonne Isoranta  2003    230  41.69  1:26.62  2:19.30    2:58.80   
  Lahden Uimaseura  3:00.42                 
                     
Perttu Järvinen  2003    189  45.27  1:33.43  2:32.04    3:10.86   
  Lahden Uimaseura  3:23.95                 
                     
Niko Matela  2003              DNS   
  Lappeenrannan Uimarit  2:42.36                 
                     
Eetu Palvanen  2003              DSQ   
  Lahden Uimaseura  2:46.89                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
Janne Korhonen  2003              DSQ   
  Kouvolan Uimarit                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 3, 200m sku P11-14, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Antti Leppänen  2002    397  32.99  1:09.95  1:56.21    2:29.08   
  Lahden Uimaseura  2:17.43                 
                     
Roope Tsutsunen  2002    315  34.57  1:14.94  2:04.62    2:40.96   
  Lahden Uimaseura  2:42.94                 
                     
Otto Hoffren  2002    300  34.68  1:17.19  2:05.66    2:43.69   
  Lahden Uimaseura  2:47.52                 
                     
Joonatan Lekander  2002    267  38.02  1:22.10  2:11.22    2:50.09   
  Kouvolan Uimarit  2:55.52                 
                     
Manu Ursin  2002    251  36.98  1:21.87  2:15.82    2:53.69   
  Kouvolan Uimarit  3:01.29                 
                     
Elmeri Helander  2002    250  39.70  1:28.55  2:53.80    2:53.80   
  Lahden Uimaseura  3:04.63                 
                     
Nikas Daniel Krjukov  2002    249  40.15  1:24.31  2:17.79    2:54.24   
  Lahden Uimaseura  3:05.75                 
                     
Eetu Koskinen  2002    235  43.98  1:30.11  2:18.25    2:57.55   
  Lahden Uimaseura  2:52.42                 
                     
Jasu Ovaskainen  2002              DNS   
  Lahden Uimaseura  2:29.48                 
                     
 
Laji 4, 200m sku T10-13, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Tiinu Tamminen  2006    256  44.39  1:35.93  2:28.74    3:11.79   
  Lahden Uimaseura  3:21.77                 
                     
Tinka Tamminen  2006    233  47.40  1:38.77  2:34.39    3:17.95   
  Lahden Uimaseura  3:21.88                 
                     
Rilla Backman  2006    144  56.34  1:53.45  3:01.89    3:52.30   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 4, 200m sku T10-13, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Milla Kähkönen  2005    245  44.52  1:33.15  2:33.43    3:14.55   
  Lahden Uimaseura  3:22.74                 
                     
Eevi-Maria Bogdanova  2005    198  47.63  1:40.53  2:41.93    3:28.86   
  Lahden Uimaseura  3:29.25                 
                     
Juulia Sakomaa  2005    149  56.62  1:55.43  3:02.44    3:49.69   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Iida Peltola  2005    145  54.29  1:54.60  2:59.75    3:51.54   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Saana Hyvönen  2005    143  56.35  1:55.86  3:00.19    3:53.01   
  Lahden Uimaseura  4:01.04                 
                     
Kaisa Heikkilä  2005    140  58.36  1:59.69  3:04.00    3:54.43   
  Lahden Uimaseura  4:05.93                 
                     
Olivia Romo  2005              DSQ   
  Lahden Uimaseura                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 4, 200m sku T10-13, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Jenna Pulkkinen  2004    440  34.30  1:15.50  2:03.69    2:40.10   
  Kouvolan Uimarit  2:44.73                 
                     
Sohvi Kallinen  2004    369  39.23  1:23.71  2:13.48    2:49.83   
  Lahden Uimaseura  2:49.86                 
                     
Nea Mustonen  2004    338  39.84  1:25.53  2:15.38    2:54.77   
  Lahden Uimaseura  2:56.00                 
                     
Milja Mäkinen  2004    319  38.43  1:24.59  2:19.22    2:58.23   
  Kouvolan Uimarit  2:58.82                 
                     
Lotta Hermonen  2004    307  42.32  1:24.94  2:21.29    3:00.51   
  Kouvolan Uimarit  2:59.15                 
                     
Venla Lindström  2004    299  39.22  1:27.39  3:02.23    3:02.23   
  Lahden Uimaseura  3:12.14                 
                     
Milla Hännikäinen  2004    248  42.82  1:34.05  2:32.30    3:13.71   
  Lahden Uimaseura  3:12.86                 
                     
Inka Raitio  2004    226  45.39  1:37.75  2:34.57    3:19.99   
  Kouvolan Uimarit  3:29.71                 
                     
Noora Koukkari  2004    184  50.63  1:42.28  2:43.03    3:33.94   
  Kouvolan Uimarit  3:30.89                 
                     
10  Annika Lekander  2004    179  48.37  1:44.06  2:48.00    3:36.15   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Lilja Pulkkinen  2004              DNS   
  Kouvolan Uimarit  3:41.83                 
                     
Nea Leino  2004              DNF   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
 
Laji 4, 200m sku T10-13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Minttu Paalanen  2003    426  34.50  1:15.01  2:04.61    2:41.87   
  Lahden Uimaseura  2:45.76                 
                     
Julia Sairanen  2003    372  37.11  1:22.15  2:12.00    2:49.34   
  Lahden Uimaseura  2:57.85                 
                     
Emilia Hokkanen  2003    358  39.08  1:23.22  2:13.39    2:51.54   
  Lahden Uimaseura  2:57.60                 
                     
Janna Salminen  2003    314  39.85  1:26.94  2:19.61    2:59.14   
  Lahden Uimaseura  3:04.56                 
                     
Liisa Lassila  2003    310  39.51  1:26.60  2:18.26    2:59.95   
  Kouvolan Uimarit  3:03.41                 
                     
Julia Romo  2003    280  38.70  1:26.79  2:22.00    3:06.11   
  Lahden Uimaseura  3:02.94                 
                     
Matilda Lonka  2003    272  43.90  1:32.51  2:25.17    3:08.05   
  Kouvolan Uimarit  3:17.38                 
                     
Senni Toikka  2003    235  47.54  1:36.70  2:32.30    3:17.35   
  Kouvolan Uimarit  3:29.93                 
                     
Venla Pylvänäinen  2003    203  45.62  1:37.83  2:39.16    3:27.23   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Aida Silvennoinen  2003    198  47.97  1:42.34  2:41.72    3:28.93   
  Lahden Uimaseura  3:33.94                 
                     
11  Matilda Raikamaa  2003    124  57.60  2:03.47  3:08.49    4:03.79   
  Lahden Uimaseura  4:40.96                 
                     
Sandra Kalenius  2003              DNS   
  Kouvolan Uimarit  2:46.37                 
                     
 
Laji 5, 100m vu P10-14, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Konsta Kukkonen  2006    177  36.98        1:20.01   
  Kouvolan Uimarit  1:21.98                 
                     
Viacheslav Semenov  2006    102  43.52        1:35.88   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Kasper Pulkkinen  2007    79  49.37        1:44.72   
  Kouvolan Uimarit  1:44.16                 
                     
Joonas Pulkkinen  2007    79  1:44.73        1:44.73   
  Lahden Uimaseura  1:47.14                 
                     
Vilho Teno  2006    73  51.45        1:47.26   
  Lahden Uimaseura  1:50.34                 
                     
Denis Katunov  2006    72  50.17        1:47.99   
  Lahden Uimaseura  1:57.95                 
                     
Vasily Kabanov  2006    60  1:54.52        1:54.52   
  Lahden Uimaseura  2:14.71                 
                     
Artemii Liukkonen  2006              DSQ   
  Lahden Uimaseura  2:06.05                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Julius Lekander  2006              DSQ   
  Kouvolan Uimarit  1:42.94                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 5, 100m vu P10-14, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Stefan Saltykov  2005    202  36.85        1:16.49   
  Lahden Uimaseura  1:20.31                 
                     
Leevi Kukkonen  2005    201  36.29        1:16.62   
  Kouvolan Uimarit  1:18.34                 
                     
Arto Pulkkinen  2005    114  42.36        1:32.45   
  Lahden Uimaseura  1:49.83                 
                     
Erkka Suni  2005    112  45.14        1:33.22   
  Kouvolan Uimarit  1:33.25                 
                     
Riku Huuhka  2005    106  45.02        1:34.80   
  Lahden Uimaseura  1:32.64                 
                     
Alexander Goginov  2005    89  43.50        1:40.57   
  Lahden Uimaseura  1:21.88                 
                     
Miko Virtanen  2005    71  48.51        1:48.11   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Lenni Uosukainen  2005    65  50.51        1:51.59   
  Lahden Uimaseura  1:45.46                 
                     
Miro Järvinen  2005    62  51.40        1:53.32   
  Kouvolan Uimarit  1:52.29                 
                     
Nooa Matela  2005              DNS   
  Lappeenrannan Uimarit  1:26.63                 
                     
Topias Tynjä  2005              DSQ   
  Lahden Uimaseura  1:16.05                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 5, 100m vu P10-14, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Santeri Pulkkinen  2004    318  32.14        1:05.78   
  Lahden Uimaseura  1:08.81                 
                     
Eetu Salo  2004    251  33.62        1:11.17   
  Kouvolan Uimarit  1:15.80                 
                     
Taavi Backman  2004    249  34.66        1:11.34   
  Lahden Uimaseura  1:12.42                 
                     
Aapo Koskinen  2004    217  35.99        1:14.75   
  Lahden Uimaseura  1:16.13                 
                     
Simo Virtanen  2004    67  50.62        1:50.18   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Jeremias Arveli  2004    46  59.17        2:05.36   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
 
Laji 5, 100m vu P10-14, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Lassi Haimi  2003    349  31.61        1:03.79   
  Kouvolan Uimarit  1:04.58                 
                     
Risto Martikainen  2003    327  31.06        1:05.21   
  Kouvolan Uimarit  1:05.81                 
                     
Eetu Palvanen  2003    274  33.41        1:09.12   
  Lahden Uimaseura  1:09.32                 
                     
Julius Airas  2003    241  34.66        1:12.15   
  Lahden Uimaseura  1:11.12                 
                     
Jonne Isoranta  2003    236  35.23        1:12.68   
  Lahden Uimaseura  1:12.14                 
                     
Perttu Järvinen  2003    224  36.39        1:13.96   
  Lahden Uimaseura  1:16.45                 
                     
Janne Korhonen  2003    199  35.68        1:16.85   
  Kouvolan Uimarit  1:18.88                 
                     
Niko Matela  2003              DNS   
  Lappeenrannan Uimarit  1:06.71                 
                     
 
Laji 5, 100m vu P10-14, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Antti Leppänen  2002    387  28.96        1:01.65   
  Lahden Uimaseura  57.20                 
                     
Otto Hoffren  2002    321  31.24        1:05.61   
  Lahden Uimaseura  1:06.37                 
                     
Manu Ursin  2002    313  31.12        1:06.16   
  Kouvolan Uimarit  1:06.64                 
                     
Roope Tsutsunen  2002    279  32.19        1:08.75   
  Lahden Uimaseura  1:06.86                 
                     
Joonatan Lekander  2002    273  33.83        1:09.26   
  Kouvolan Uimarit  1:11.43                 
                     
Nikas Daniel Krjukov  2002    260  33.82        1:10.39   
  Lahden Uimaseura  1:11.05                 
                     
Jasu Ovaskainen  2002              DNS   
  Lahden Uimaseura  1:01.98                 
                     
 
Laji 6, 100m vu T9-13, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Julia Alestalo  2007    151  46.49        1:35.66   
  Lahden Uimaseura  1:35.89                 
                     
Ebba Simberg  2007    137  48.31        1:38.86   
  Lahden Uimaseura  1:43.04                 
                     
Maija Koski  2007    88  54.76        1:54.37   
  Lahden Uimaseura  2:04.96                 
                     
Siiri Haverinen  2007    74  55.70        2:01.03   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
Laji 6, 100m vu T9-13, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Tinka Tamminen  2006    272  38.83        1:18.70   
  Lahden Uimaseura  1:26.32                 
                     
Tiinu Tamminen  2006    272  39.31        1:18.72   
  Lahden Uimaseura  1:23.13                 
                     
Rilla Backman  2006    138  46.75        1:38.66   
  Lahden Uimaseura  1:38.16                 
                     
Susanna Leino  2006    131  46.64        1:40.23   
  Kouvolan Uimarit  1:48.79                 
                     
Tiina Leino  2006    82  53.90        1:56.96   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
 
Laji 6, 100m vu T9-13, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Milla Kähkönen  2005    222  40.32        1:24.20   
  Lahden Uimaseura  1:22.98                 
                     
Eevi-Maria Bogdanova  2005    203  40.72        1:26.71   
  Lahden Uimaseura  1:27.67                 
                     
Juulia Sakomaa  2005    185  42.57        1:29.41   
  Lahden Uimaseura  1:29.20                 
                     
Saana Hyvönen  2005    167  44.29        1:32.47   
  Lahden Uimaseura  1:31.95                 
                     
Kaisa Heikkilä  2005    155  45.62        1:34.78   
  Lahden Uimaseura  1:29.92                 
                     
Iida Peltola  2005    108  49.21        1:46.80   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Olivia Romo  2005    105  48.58        1:48.12   
  Lahden Uimaseura  1:48.10                 
                     
 
Laji 6, 100m vu T9-13, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Jenna Pulkkinen  2004    453  31.65        1:06.38   
  Kouvolan Uimarit  1:05.96                 
                     
Sohvi Kallinen  2004    388  33.45        1:09.88   
  Lahden Uimaseura  1:09.02                 
                     
Milja Mäkinen  2004    382  33.73        1:10.29   
  Kouvolan Uimarit  1:11.42                 
                     
Nea Mustonen  2004    357  34.78        1:11.84   
  Lahden Uimaseura  1:11.16                 
                     
Lotta Hermonen  2004    351  35.19        1:12.30   
  Kouvolan Uimarit  1:11.72                 
                     
Venla Lindström  2004    334  35.32        1:13.48   
  Lahden Uimaseura  1:16.23                 
                     
Milla Hännikäinen  2004    298  36.86        1:16.36   
  Lahden Uimaseura  1:16.71                 
                     
Inka Raitio  2004    223  40.06        1:24.03   
  Kouvolan Uimarit  1:24.00                 
                     
Noora Koukkari  2004    191  42.26        1:28.50   
  Kouvolan Uimarit  1:33.50                 
                     
10  Annika Lekander  2004    181  42.80        1:30.14   
  Kouvolan Uimarit  1:29.16                 
                     
11  Nea Leino  2004    144  45.55        1:37.21   
  Kouvolan Uimarit  1:35.24                 
                     
Lilja Pulkkinen  2004              DNS   
  Kouvolan Uimarit  1:30.25                 
                     
 
Laji 6, 100m vu T9-13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Julia Sairanen  2003    424  32.16        1:07.87   
  Lahden Uimaseura  1:08.80                 
                     
Minttu Paalanen  2003    390  33.74        1:09.77   
  Lahden Uimaseura  1:09.61                 
                     
Emilia Hokkanen  2003    377  34.98        1:10.60   
  Lahden Uimaseura  1:10.64                 
                     
Liisa Lassila  2003    356  34.68        1:11.95   
  Kouvolan Uimarit  1:19.70                 
                     
Janna Salminen  2003    342  35.20        1:12.90   
  Lahden Uimaseura  1:15.31                 
                     
Julia Romo  2003    286  37.45        1:17.41   
  Lahden Uimaseura  1:13.78                 
                     
Matilda Lonka  2003    264  39.12        1:19.46   
  Kouvolan Uimarit  1:27.15                 
                     
Venla Pylvänäinen  2003    241  38.62        1:21.95   
  Lahden Uimaseura  1:28.54                 
                     
Senni Toikka  2003    225  39.38        1:23.84   
  Kouvolan Uimarit  1:21.26                 
                     
10  Aida Silvennoinen  2003    194  40.92        1:28.02   
  Lahden Uimaseura  1:22.91                 
                     
11  Matilda Raikamaa  2003    138  46.17        1:38.49   
  Lahden Uimaseura  1:41.69                 
                     
Sandra Kalenius  2003              DNS   
  Kouvolan Uimarit  1:05.76                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  20:37