Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kaakon cup 5    Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Kouvola    Tulostusaika  15:01   
  Järjestäjä  KoU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 tammikuu 2017         
 
 
Laji 1, 100m BF P12 P13, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erkka Suni  2005    279  31.58        1:08.76   
  Kouvolan Uimarit  13.26                 
                     
 
Laji 1, 100m BF P12 P13, Loppukilpailut 13 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ossi Kleimola  2001    611          52.94   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Eetu Salo  2004    529  26.37        55.56   
  Kouvolan Uimarit  11.92                 
                     
Simo Virtanen  2004    212  34.33        1:15.32   
  Kouvolan Uimarit  48.49                 
                     
Janne Korhonen  2003              DNS   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
 
Laji 2, 100m BF T11 T12, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiina Leino  2006    267  36.84        1:19.00   
  Kouvolan Uimarit  38.69                 
                     
Susanna Leino  2006              DNS   
  Kouvolan Uimarit  15.94                 
                     
 
Laji 2, 100m BF T11 T12, Loppukilpailut 12 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emmiina Rautiainen  2000    748  26.64        56.07   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Mathilda Kalenius  2002    702  27.52        57.27   
  Kouvolan Uimarit  27.01                 
                     
Jenna Sjöblom  2001    687  27.33        57.67   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Rita Lakka  1999    559  28.97        1:01.77   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Inka Timperi  2002    497  31.18        1:04.23   
  Kouvolan Uimarit  28.34                 
                     
Nea Leino  2004    385  32.87        1:09.94   
  Kouvolan Uimarit  32.46                 
                     
 
Laji 3, 50m BF P11, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sami Flygtman  2006    255          31.91   
  Kouvolan Uimarit                   
Saku Virtanen  2008    105          42.87   
  Kouvolan Uimarit                   
 
Laji 4, 50m BF T10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saara Virtanen  2008    178          41.25   
  Kouvolan Uimarit                   
 
Laji 5, 200m VU T10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anni Mäki-Hokkonen  2007    249  38.31  1:23.49  2:09.64    2:56.03   
  Lappeenrannan Uimarit  3:31.98                 
                     
Aino Sarvilahti  2008              DNS   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
 
Laji 6, 200m VU P11, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Kukkonen  2006    222  36.11  1:18.05  2:02.46    2:44.03   
  Kouvolan Uimarit  2:57.40                 
                     
Eetu Autio  2007    194  37.58  1:21.72  2:07.38    2:51.55   
  Uimaseura Aquila  3:14.73                 
                     
Luka Valtonen  2006    148  40.84  1:29.49  2:18.71    3:07.63   
  Lappeenrannan Uimarit  3:15.32                 
                     
Kasper Pulkkinen  2007    133  40.84  1:31.93  2:25.58    3:14.56   
  Kouvolan Uimarit  3:45.07                 
                     
Sami Flygtman  2006    114    1:35.00      3:24.44   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Jooa Fihlman  2007              DNS   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Julius Lekander  2006              DNS   
  Kouvolan Uimarit  3:29.79                 
                     
 
Laji 7, 400m VU T11, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anniina Kurvinen  2006    271  1:24.67    4:30.92    6:02.01   
  Lappeenrannan Uimarit  7:15.73                 
                     
Erin Ovaska  2006    153  1:45.71  3:39.71  5:32.93    7:17.85   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Päivä-Kaisla Seppänen  2006    151  1:42.27  3:38.45  5:32.12    7:20.40   
  Lappeenrannan Uimarit  8:50.02                 
                     
 
Laji 8, 400m VU P12, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leevi Kukkonen  2005    276  1:18.03  2:43.07  4:05.16    5:25.67   
  Kouvolan Uimarit  6:00.97                 
                     
Jimi Kojo  2005    233          5:44.90   
  Uimaseura Aquila  6:21.51                 
                     
Nooa Matela  2005    209  1:22.08  2:53.84  4:28.01    5:57.19   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Miro Järvinen  2005    138  1:30.72  3:18.26  5:06.76    6:50.44   
  Kouvolan Uimarit  8:08.76                 
                     
Anton Sarvilahti  2005              DNS   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Erkka Suni  2005              DNS   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Georgi Biatetc  2005              DNS   
  Uimaseura Aquila  6:35.25                 
                     
 
Laji 9, 800m VU T12 T13 T14, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Salma Mäntynen  2005    347  1:13.96  2:40.47  4:07.97  5:36.76  11:21.63   
  Uimaseura Aquila        7:05.32  8:34.46  10:01.26       
                     
Ronja Terävä  2005    278  1:22.63  2:56.51  4:30.76  6:04.92  12:14.03   
  Lappeenrannan Uimarit        7:39.63  9:14.92  10:47.01       
                     
Ida Kauppinen  2005    252  1:27.61  3:03.14  4:39.73  6:18.20  12:38.68   
  Lappeenrannan Uimarit  12:44.51      7:56.02  9:36.20  11:13.23       
                     
Aino Jäkärä  2005    184  1:32.58  3:18.48  5:07.13  6:56.92  14:02.15   
  Lappeenrannan Uimarit  15:26.89      8:45.07  10:32.23  12:19.51       
                     
Iida Peltola  2005    149  1:36.22  3:28.07  5:22.95  7:22.33  15:04.00   
  Kouvolan Uimarit        9:19.66  11:18.00  13:13.88       
                     
Minja Fihlman  2005    146  1:42.38  3:36.93  5:31.64  7:28.24  15:10.19   
  Kouvolan Uimarit        9:27.43  11:23.72  13:19.36       
                     
Aada Ahonen  2005    138  1:37.79  3:31.32  5:29.88  7:24.11  15:26.67   
  Kouvolan Uimarit        9:29.30  11:31.06  13:29.00       
                     
 
Laji 9, 800m VU T12 T13 T14, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Ida Mäki-Hokkonen  2004    448  1:15.69  2:37.34  3:58.25  5:16.91  10:26.19   
  Lappeenrannan Uimarit  11:47.22      6:35.34  7:53.50  9:11.25       
                     
Lotta Hermonen  2004    414  1:14.59  2:36.69  3:58.07  5:19.40  10:42.70   
  Kouvolan Uimarit  11:10.53      6:41.65  8:02.12  9:22.97       
                     
Milja Mäkinen  2004    377  1:14.57  2:37.69  4:01.32  5:25.62  11:03.07   
  Kouvolan Uimarit  10:55.81      6:50.68  8:16.16  9:40.47       
                     
Nessa Järvinen  2004    326  1:16.14  2:41.14  4:08.85  5:37.57  11:36.19   
  Uimaseura Aquila  11:36.10      7:07.71  8:37.76  10:08.51       
                     
Inka Raitio  2004    321  1:19.85  2:49.86  4:20.63  5:49.43  11:39.62   
  Kouvolan Uimarit  13:30.45      7:19.86  8:46.77  10:15.12       
                     
Lilja Pulkkinen  2004    284  1:22.82  2:55.28  4:28.94  6:01.94  12:08.90   
  Kouvolan Uimarit  14:08.45      7:34.07  9:06.75  10:38.83       
                     
Noora Koukkari  2004    262  1:26.57  3:00.59  4:35.65  6:10.65  12:28.38   
  Kouvolan Uimarit  14:12.82      7:46.91  9:23.38  10:57.71       
                     
Onna Aalto  2004    259  1:29.63  3:05.64  4:42.31  6:16.94  12:31.20   
  Lappeenrannan Uimarit  12:42.25      7:52.50  9:28.21  11:01.52       
                     
 
Laji 9, 800m VU T12 T13 T14, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Hilla Kuuva  2003    481  1:10.89  2:26.31  3:41.95  4:59.34  10:11.56   
  Lappeenrannan Uimarit        6:18.22  7:36.82  8:55.14       
                     
Ida Lehtovaara  2003    430  1:11.12  2:31.53  3:51.87  5:12.83  10:34.73   
  Uimaseura Aquila  10:17.45      6:34.43  7:55.87  9:17.30       
                     
Sandra Kalenius  2003    414  1:14.66  2:36.24  3:57.49  5:18.86  10:43.12   
  Kouvolan Uimarit        6:41.00  8:02.04  9:23.60       
                     
Siiri Pitkänen  2003    400  1:15.82  2:39.20  4:01.12  5:23.02  10:50.34   
  Lappeenrannan Uimarit  11:03.09      6:45.10  8:07.30  9:30.29       
                     
Ella Hurtta  2003    368  1:09.97  2:34.80  3:58.50  5:24.09  11:08.62   
  Uimaseura Aquila        6:50.11  8:17.41  9:45.70       
                     
Tiiu Korhonen  2003    340  1:14.66  2:41.75  4:09.38  5:38.09  11:26.44   
  Uimaseura Aquila  11:52.10      7:05.30  8:32.47  10:01.46       
                     
Matilda Lonka  2003    322  1:18.51  2:45.82  4:14.38  5:45.46  11:39.19   
  Kouvolan Uimarit  12:28.25      7:14.77  8:44.21  10:11.57       
                     
Liisa Lassila  2003    299  1:17.79  2:40.76  4:16.58  5:49.57  11:56.71   
  Kouvolan Uimarit  11:56.98      7:22.39  8:55.32  10:27.94       
                     
Senni Toikka  2003    286  1:23.97  2:55.58  4:28.05  6:00.00  12:06.78   
  Kouvolan Uimarit  13:04.80      7:32.33  9:05.30  10:36.68       
                     
10  Noora Laitala  2003    246  1:25.56  3:01.20  4:39.03  6:16.46  12:44.40   
  Kouvolan Uimarit        7:55.25  9:33.58  11:10.71       
                     
 
Laji 10, 800m VU P13 P14 P15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Eetu Salo  2004    328  1:16.95  2:40.17  4:03.88  5:26.17  10:42.76   
  Kouvolan Uimarit  11:35.20      6:47.13  8:09.22  9:28.12       
                     
Petteri Veikkolainen  2004    147  1:34.03  3:19.50  5:07.44  6:55.78  13:58.77   
  Lappeenrannan Uimarit  16:19.02      8:43.91  10:30.28  12:17.69       
                     
Jeremias Arveli  2004    105  1:46.40  3:41.96  5:42.02  7:40.00  15:37.22   
  Kouvolan Uimarit        9:41.06  11:44.04  13:45.06       
                     
 
Laji 10, 800m VU P13 P14 P15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Risto Martikainen  2003    445  1:07.35  2:19.30  3:32.34  4:46.04  9:40.46   
  Kouvolan Uimarit  10:33.01      6:00.18  7:14.53  8:28.53       
                     
Niko Matela  2003    438  1:09.20  2:22.46  3:35.73  4:48.87  9:43.53   
  Lappeenrannan Uimarit  10:11.34      6:03.08  7:17.27  8:31.39       
                     
Panu Kautto  2003    415  1:07.91  2:23.24  3:39.64  4:56.18  9:54.41   
  Lappeenrannan Uimarit  11:24.97      6:12.25  7:27.22  8:42.04       
                     
Henri Heikkilä  2003    360  10:08.81  2:26.74  3:44.41  5:04.56  10:23.28   
  Uimaseura Aquila  10:34.62      6:24.38  7:46.15  9:05.68       
                     
Aleksi Kauppinen  2003    325  1:13.88  2:35.13  3:55.90  5:18.20  10:44.75   
  Lappeenrannan Uimarit  11:02.86      6:40.63  8:02.63  9:24.97       
                     
Topi Immonen  2003    311  1:14.39  2:36.01  3:59.01  5:22.97  10:54.13   
  Lappeenrannan Uimarit  11:57.07      6:45.84  8:08.64  9:32.02       
                     
Leevi Kervinen  2003    302  1:11.69  2:34.69  3:59.13  5:24.19  11:00.59   
  Uimaseura Aquila  11:24.34      6:49.13  8:13.28  9:37.41       
                     
Janne Korhonen  2003    294  1:17.25  2:43.08  4:05.35  5:27.59  11:06.13   
  Kouvolan Uimarit  12:55.90      6:54.25  8:18.85  9:44.33       
                     
 
Laji 10, 800m VU P13 P14 P15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Joonatan Lekander  2002    357  1:14.82  2:36.46  3:55.95  5:16.66  10:24.60   
  Kouvolan Uimarit        6:34.82  7:52.87  9:10.08       
                     
Manu Ursin  2002    320  1:10.93  2:31.31  3:53.27  5:17.68  10:47.75   
  Kouvolan Uimarit  10:37.06      6:40.57  8:04.20  9:27.26       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  29 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Kouvolan Uimarit  Tulostusaika  15:01