Keravan Ratsastusseura 19.6.2016
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 19.6.2016 lk. 20:10
Luokka 1 - Kenttäkilpailu Helppo Hevoset
Luokka 2 - Kenttäkilpailu Tutustumisluokka Hevoset
Luokka 3 - Kenttäkilpailu Harraste Hevoset

Luokka 1 - Kenttäkilpailu Helppo Hevoset
Luokka 1, Helppo
Prix de Keravan Ratsastusseura ry
26 ilmoittautuminen, 23 lähtöä, 6 Sijoittuu
Palkinnot
Pj. tuomari: Tiina Kurki
Kilpailunjohtaja: Essi Horttanainen
Tuomaristo
Tuomari C: Kristiina Niemelä
Tekninen asiantuntija: Simo Leppänen
Ratamestari: Simo Leppänen
Maastoradan suunnittelija: Simo Leppänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoKoulu
Este
Maastokokeet
Yhteensä
 SeuraSukuVirhep.VirheAikaAikavirheVirhep.EstevirheAikaAikavirheVirhep.Virhep.
1Camilla SegercrantzCorfee160,00     
 Peuramaan Urheiluratsastajat rCasanova - Hermelin54,9160,4711,0003:282,42,458,3
2Tiia MäntykoskiFrontass(Frontas)120,00     
 Jokelan Ratsastajat ryEtiudas Eskado - Liteksas52,5056,6800,0003:407,27,259,7
3Katariina KuusiBelieve100,00     
 Uudenmaan Hevosurheilijat rySolitair - Gragentin53,9457,0604,0003:282,42,460,3
4Suvi JohnstonCoberlina M80,00     
 Jokelan Ratsastajat ryTriomphe de Muze - Krius xx57,3055,4300,0003:355,25,262,5
5Juho LähteenmaaRumba III80,00     
 Eriksnäsin Ratsastajat - EriksGluosnis xx - Ignam65,5160,7811,0003:2722,068,5
6Katariina KuronenDevina D'0980,00     
 Peuramaan Urheiluratsastajat rLys de Darmen - J'attack D'el Pantireye53,9964,5959,0003:3766,068,9
 
7Nina SteinerWallenberg Lemonade     
 Lempi Racing Team ryLevi's 117 - Monty55,9964,7159,0003:438,48,473,3
8Tiia MäntykoskiZZ Toperi     
 Jokelan Ratsastajat ryZapateado 128 - Elimcal xx56,3160,9711,02003:571434,091,3
9Nicola PitkänenLemurs II     
 Jokelan Ratsastajat ryLobby-B - Probeg53,92471,571224,02004:0918,838,8116,7
10Virpi NättiahoMy Cachet     
 Ratsastusseura Skara ryHopalong Cassidy xx SWE STS - Igrek58,6454,1204,0   Ute. 
10Sohra WalleniusGreve Zanzibar     
 Uudenmaan Hevosurheilijat ryMozart II 79 - Zhban II56,9863,9448,0   Ute. 
10Paula WolontisFlux     
 Helsingin Wiisikot ryTalexis van't Voorhof - Pythagoras Z53,91772,301317,0   Ute. 
10Sari-Emilia SihvonenFeline II     
 Hyvinkään Urheiluratsastajat rFor Edition - Montanus58,0851,7208,0   Ute. 
10Julia PitkärantaLuna VI     
 Ratsastusseura MT-Team ryLe Cou Cou - Adlantus As57,3055,3500,0   Ute. 
10Ida SänttiChapel Eastwood     
 Ulvilan Ratsastajat ry 53,92075,721620,0   Ute. 
16Venla LaitinenMoskiito     
 Ruoveden Ratsastajat ryMobil SU ox STS - Vigur57,3456,8804,0   Utg. 
16Kia-Riikka LähteenmäkiAlexsandra     
 Tampereen Ratsastusseura ryAskari - Calido I53,21570,091115,0   Utg. 
16Leena HautamäkiDimmy 2807     
 Pinomäki Royality Riding ClubHopalong Cassidy xx SWE STS - Arioso BRD 9866,8058,1200,0   Utg. 
16Iina PurontakanenJaguar In Glove     
 Ypäjän Ratsastajat ryJaguar Mail - Trawant51,5458,9704,0   Utg. 
20Ida KuruPiccola Peste     
 Turun Seudun RatsastusurheilijLevi's 117 - Robin Z58,63388,502933,0   Avstår 
21Anni HuovinenFangorn     
 Salo Riding Club ryBazuun SWE 22 NF - Kotimäen Menuett My Life 14 NF52,2   Ute.     
21Ida TakalaShanigan     
 Impivaaran Ratsastajat ryLogan BRD 104 - Trombon48,1   Ute.     
21Martina HäggblomBilly Cash     
 Peuramaan Urheiluratsastajat rBilly Congo - Cavalier (Royale)58,0   Ute.     
 Heli IhamäkiEscudo Rojo     
 Lempi Racing Team ryEmbassy - Prestige Pilot0,0   0,0   0,00,0
 Taru KajantolaLiberty Night     
 Laitilan Ratsastajat ryLiberty Life 125 - Königin's Sohn KS 690,0   0,0   0,00,0
 Milka KaitanenLibre Z     
 Mynämäen Seudun Ratsastajat ryLambada van Berkenbroeck - Man in the Moon xx0,0   0,0   0,00,0
 
ylös

Luokka 2 - Kenttäkilpailu Tutustumisluokka Hevoset
Luokka 2, Tutustumisluokka
Prix de Keravan Ratsastuskoulu
33 ilmoittautuminen, 28 lähtöä, 7 Sijoittuu
Pj. tuomari: Tiina Kurki
Kilpailunjohtaja: Essi Horttanainen
Tuomaristo
Tuomari C: Virpi Ranta
Tekninen asiantuntija: Simo Leppänen
Ratamestari: Simo Leppänen
Maastoradan suunnittelija: Simo Leppänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoKoulu
Este
Maastokokeet
Yhteensä
 SeuraSukuVirhep.VirheAikaAikavirheVirhep.EstevirheAikaAikavirheVirhep.Virhep.
1Henna-Riikka VäisänenBaleno     
 Lempi Racing Team ryBleckert Boy - Poju47,1064,4400,0003:0900,047,1
2Tarja KarppinenPrezelle     
 Kilon Ratsastuskerho ryPittsburgh - Musikant SU ox50,8053,7500,0003:1600,050,8
3Essi KerminenAgro     
 Ratsastusseura Pikadorit ryArgentinus - I Need You47,9459,0304,0003:1600,051,9
4Kiara HerranenCordelette     
 Salo Riding Club ryAkribori - Stanford52,5058,1000,0003:1000,052,5
5Hedwig WikströmSnow Princess     
 Eriksnäsin Ratsastajat - EriksKaiser Franz - Merlin52,9058,8400,0003:1800,052,9
6Noora Ala-ÄijäläNaskaari     
 Laitilan Ratsastajat ryTaikuri - Viltter51,3453,5604,0003:220,40,455,7
7Saara TuorilainenColia-Pol Smak     
 Iisalmen Ratsastajat ryQuinten - Adrian55,8060,5900,0003:2100,055,8
 
8Sari-Emilia SihvonenLaveda     
 Hyvinkään Urheiluratsastajat rLogan BRD 104 - Atlantic Boy xx59,2053,6900,0003:1500,059,2
9Eeva IsotaloDoma     
 Lempäälän Ratsastusseura ryDaions - Olimpietis62,5055,8100,0003:1800,062,5
10Mira MahosenahoLavilan Viljo     
 Ypäjän Ratsastajat ryPellervo - Pette56,7459,7204,0003:2622,062,7
11Oona KoivunenMirakel     
 Turun Seudun RatsastusurheilijPlayboy 107 - Rant xx STS64,2050,8200,0003:000,40,464,6
12Tarja SalminenLuara     
 Nastolan Urheiluratsastajat ryLear - Vagners55,4059,7500,0003:4710,410,465,8
13Henna KaskinenGold Meadow's Chimera     
 Wannabe Riders ryAzteca VDL - Zeoliet59,6457,8804,0003:303,63,667,2
14Antero HakalaOgar     
 Vesilahden Seudun RatsastajatLider - Arion62,5059,5300,0003:438,88,871,3
15Elina Aitta-AhoHega     
 Hyvinkään Urheiluratsastajat rHermelin - Lakmus61,7059,6400,0003:461010,071,7
16Hedwig WikströmCVR Shakiro     
 Eriksnäsin Ratsastajat - EriksCalato - Saponiec ox55,0053,6900,02003:272,422,477,4
17Sanna LavikainenLegato     
 Kylmän Ratsastajat ryLaralee - Conrado64,61375,75913,0004:0417,217,294,8
18Kati RämöWonder Belle     
 Hämeen Ratsastajat ryCelano - Farmer51,3055,5000,02004:2023,643,694,9
19Sara HakalaFlorestan ST     
 Keravan Ratsastusseura ryFlorimon 157 - Ritual61,2461,6304,02004:061838,0103,2
20Pentti RaiskiCilene     
 Punametsän Ratsastajat ryChico's Boy - Matador xx72,5865,3408,02003:449,229,2109,7
21Anni HuovinenHanka     
 Salo Riding Club ryBaccarat - King Bjuti61,7060,5000,04004:2726,466,4128,1
22Amanda GrantVisar     
 Eriksnäsin Ratsastajat - EriksViks - Ordensstern xx64,6058,1200,0   Ute. 
22Ida SänttiChapel Princess     
 Ulvilan Ratsastajat rySternkönig 122 - Erton60,41973,65719,0   Ute. 
22Sini LindroosFlamingo J     
 Suomen Kenttäratsastusseura ryAlur - Pinio55,0856,0708,0   Ute. 
22Ilona HohenthalAlquimista     
 Kaarinan Kenttäratsastajat Kak 67,5058,0900,0   Ute. 
22Eeva LehtinenEspino     
 Jokelan Ratsastajat ryDevin du Maury - Divisor xx57,5452,1904,0   Ute. 
22Mira MahosenahoSprengladung     
 Ypäjän Ratsastajat ryLados BRD 102 - Sandro50,8061,7500,0   Ute. 
28Anniina TakanenKarino III     
 Kymenlaakso Riding Club ryColonel - Twist Hoeve's Rocky59,61072,03610,0   Avstår 
 Nella TossavainenGolden Star II 588 NF     
 Lohjan Ratsastajat ryKomet - Rodlease Dancing Gold0,0   0,0   0,00,0
 Kristiina HurmerintaMillway's Rosec     
 Ratsastusseura Skara ryRosenstolz 127 - Aarking xx0,0   0,0   0,00,0
 Anna SizkoKiripassi     
 Uudenmaan Hevosurheilijat ryApassi - Jeviiri0,0   0,0   0,00,0
 Elina EskelinenMera     
 Kymijoen Ratsastajat ry 0,0   0,0   0,00,0
 Jenna TuomalaHosanna     
 Suomen Kenttäratsastusseura ryHazard0,0   0,0   0,00,0
 
ylös

Luokka 3 - Kenttäkilpailu Harraste Hevoset
Luokka 3, Harraste
Prix de Keravan Horse&Rider
39 ilmoittautuminen, 35 lähtöä, 9 Sijoittuu
Pj. tuomari: Tiina Kurki
Kilpailunjohtaja: Essi Horttanainen
Tuomaristo
Tuomari C: Piia Ahtee-Koponen
Tekninen asiantuntija: Simo Leppänen
Ratamestari: Simo Leppänen
Maastoradan suunnittelija: Simo Leppänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoKoulu
Este
Maastokokeet
Yhteensä
 SeuraSukuVirhep.VirheAikaAikavirheVirhep.EstevirheAikaAikavirheVirhep.Virhep.
1Marika AnttilaValon Riento     
 Helsingin Wiisikot ryRiennoksen Valo - Vekke43,8057,7200,0003:2100,043,8
2Terhi Sjögren-SorsaChre du Lys 2371     
 Keravan Ratsastusseura ryChampion du Lys - Lombard43,8054,2200,0003:1700,043,8
3Iina KilpiMokkasiini     
 Riding Club Motive ryApassi - Suikku45,8056,8200,0003:1700,045,8
4Annika MutanenGiant Konstantino     
 Tampereen Ratsastusseura ryGerome - Donnerhall47,0056,2800,0003:100,40,447,4
5Taru HanskiTornado V     
 Jokelan Ratsastajat ryLordano - Taarlo47,8059,9300,0003:2100,047,8
6Sofia KaartoPassoa II     
 Punametsän Ratsastajat ryTuntematon Ori49,3053,6800,0003:1300,049,3
7Jenni SantanenRatun Rölli     
 Turun Seudun RatsastusurheilijHermeli - Pette47,4458,5004,0003:1700,051,4
8Orvokki SomervuoriJogi     
 Kyrkslätt Idrottsförening RfTuntematon Ori53,3064,0700,0003:330,80,854,1
9Kirsi LönnmarkLipsum Mot     
 Turun Ratsastajat ryCheck In - Sit This One Out xx48,9055,6900,0002:585,25,254,1
 
10Tetti JoutsenKarmeelia     
 Lohjan Ratsastajat ryKateris - Osman xx58,0062,4000,0003:2200,058,0
11Vaije MaanLarioni's Lucky Boy     
 Ratsastusseura Skara ryLarioni - Calypso III52,1459,6504,0003:393,23,259,3
12Heidi KainulainenPinewood Geraldina 2471     
 Skura ryZinntaler BRD xx STS - Goldlöwe58,8456,2204,0003:1500,062,8
13Milla NuorivaaraIsland Grey     
 Rocky Riders ry RfFunambule II - Island Lad44,2059,7500,02003:26020,064,2
14Veera SuominenArgos     
 Naantalin Ratsastajat ryAmlet - Rosett44,6058,9700,02003:36222,066,6
15Eeva LehtinenPiparilla     
 Jokelan Ratsastajat ryJaime - Lokker40,3460,7204,02003:424,424,468,7
16Meri HarrilaViirus II     
 Keravan Ratsastusseura ryVarus - Viks48,2064,0000,02003:330,820,869,0
17Pinja LehtoBalaton II     
 Ratsastusseura Skara ryBrillant - Calando49,3056,2800,02003:36222,071,3
18Anni SahlströmConstanza     
 Ratsastusseura Skara ryCrelido51,3053,7500,02003:424,424,475,7
19Arla PanttilaFigo II     
 Punametsän Ratsastajat ryFor Joy - Grossadmiral70,3470,2544,0003:3622,076,3
20Axel LindbergSG Fillette 2702     
 Husaariratsastajat ryArioso BRD 98 - Labirynt xx STS44,61375,63913,02003:18020,077,6
21Janna SavelaVauhti-Tintti     
 Salo Riding Club ryHissun Vili - Vihi-Totti60,4055,3500,02003:528,428,488,8
22Satu JuvonenCooperhill Dantzer     
 Kotkan Ratsastajat ryVan Dantzig xx - Love Tale xx48,2571,8455,02004:1216,436,489,6
23Tilda PaukonojaAmadeus     
 Keravan Ratsastusseura ryAdlantico As - Landor S47,4056,7800,04003:549,249,296,6
24Aurora LaluPaladium     
 Punametsän Ratsastajat ryPotsdam - Flipper48,2059,5300,0   Ute. 
24Anne JääsköMorning Star xx     
 Punametsän Ratsastajat rySubtle Power xx - Jurado xx53,7049,1200,0   Ute. 
24Aura RaiskiEsco D' Casa Nova     
 Punametsän Ratsastajat ryViena - Eleito51,3056,1200,0   Ute. 
24Kaisa SaariniemiST Serena     
 Hyvinkään Urheiluratsastajat rSternkönig 122 - Grannox59,6058,5000,0   Ute. 
24Jenni SantanenRatun Riiviö     
 Turun Seudun RatsastusurheilijErikasson - Pette56,8858,5008,0   Ute. 
29Theresa SegercrantzCoriostro     
 Peuramaan Urheiluratsastajat rCagliostro 161 - Casanova52,92385,461923,0   Utg. 
30Mira MahosenahoS.W. Matilda     
 Ypäjän Ratsastajat ryCarneddau Deryn Du 12 WD - Abercippyn Ben Dafydd41,4060,8100,0   Avstår 
31Marjo HelleJeanie     
 Luoteis-Satakunnan RatsastajatUstinov - Centimor 11154,1   Ute.     
31Petra ForsmanDaina de Diamont     
 Salo Riding Club ryKashaya de Kenzo - Tuntematon Ori50,1   Ute.     
31Lotta HäyrinenUricane     
 Husaariratsastajat ryTuntematon Ori52,1   Ute.     
31Bea OksanenKaprice     
 Impivaaran Ratsastajat ryIrish Dancer xx - Wohld Lincoln48,2   Ute.     
31Aada LevänenLittle Irish Lad (Murphy)     
 Kirkkonummen Ratsastajat ryCoosheen Callowfeenish Cashel - Milford Hard Times57,6   Ute.     
 Kristina AuvinenProud Flash     
 Ratsastusseura Skara ry 0,0   0,0   0,00,0
 Anna LehtiöJey-Joy     
 Team Fincheval ryJakobin - Dzentelmen0,0   0,0   0,00,0
 Elina OksanenKoivurinteen Hennesy     
 Impivaaran Ratsastajat ryBeaujolais NLD 81 - Czarnolas0,0   0,0   0,00,0
 Annu TiainenZenon II     
 Helsingin Ratsastajat ryZidane Velvet - Centimor 1110,0   0,0   0,00,0
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport