Keravan Ratsastusseura 9.9.2018
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 9.9.2018 lk. 21:28
Luokka 1 - Kenttäkilpailu 105 cm Hevoset
Luokka 2 - Kenttäkilpailu 90 cm Hevoset
Luokka 3A - Kenttäkilpailu 80 cm Hevoset
Luokka 3B - Kenttäkilpailu 80 cm Hevoset

Luokka 1 - Kenttäkilpailu 105 cm Hevoset
Luokka 1, 105 cm
Avoin kaikille
12 ilmoittautuminen, 12 lähtöä, 3 Sijoittuu
Palkinnot
Pj. tuomari: Ulla Nurmi
Tuomaristo
Tuomari C: Irene Valo
Tekninen asiantuntija: Perttu Puranen
Ratamestari: Simo Leppänen
Maastoradan suunnittelija: Simo Leppänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoKoulu
Este
Maastokokeet
Yhteensä
 SeuraSukuVirhep.VirheAikaAikavirheVirhep.EstevirheAikaAikavirheVirhep.Virhep.
1Kristiina HonkoGilbert 84160,00     
 Lempi Racing Team ry 33,9065,4700,0003:3900,033,9
2Sini MänttäriFieldhill Fantasy120,00     
 Kotkan Kilparatsastajat ryPin Rock's Black Velvet 147 - Mentor35,7462,0604,0003:1600,039,7
3Veera ManninenAvanti100,00     
 Ratsastusseura Pikadorit ryLandacord - Elvis35,9462,1404,0003:2900,039,9
 
4Anna LehtoMicador Y     
 Etelä-Kymen UrheiluratsastajatCanturano I - Stanford SWE 8937,3463,2504,0003:2800,041,3
5Virpi NättiahoMy Cachet     
 Ratsastusseura Skara ryHopalong Cassidy xx SWE STS - Igrek41,8060,5600,0003:3300,041,8
6Axel LindbergKinesha     
 Husaariratsastajat ryFidertanz - Rohdiamant33,01265,30012,0003:3600,045,0
7Anna LehtoMaurice The Dude     
 Etelä-Kymen UrheiluratsastajatCanturano I - Robin Z38,2862,5308,0003:1900,046,2
8Essi KerminenAgro     
 Ratsastusseura Pikadorit ryArgentinus - I Need You37,5870,0708,0003:597,27,252,7
9Elina LehtinenCaspro     
 Nuuksion Ratsastajat ryPromotion - 4397 Caspal I46,4055,8400,02003:441,221,267,6
10Heli IhamäkiEscudo Rojo     
 Lempi Racing Team ryEmbassy - Prestige Pilot40,01262,46012,02004:059,629,681,6
11Pentti RaiskiCilene     
 Punametsän Ratsastajat ryChico's Boy - Matador xx38,02382,431123,0   Hyl. 
11Janette SjöbergAsirietis     
 Kaarinan Kenttäratsastajat KakAko - Sidrabs38,6856,2208,0   Hyl. 
 
ylös

Luokka 2 - Kenttäkilpailu 90 cm Hevoset
Luokka 2, 90 cm
ESRA:n mestaruus
Avoin kaikille
34 ilmoittautuminen, 30 lähtöä, 8 sijoittuu
Pj. tuomari: Ulla Nurmi
Tuomaristo
Tuomari C: Tarja Karppinen
Tekninen asiantuntija: Perttu Puranen
Ratamestari: Simo Leppänen
Maastoradan suunnittelija: Simo Leppänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoKoulu
Este
Maastokokeet
Yhteensä
 SeuraSukuVirhep.VirheAikaAikavirheVirhep.EstevirheAikaAikavirheVirhep.Virhep.
1Sanna KortesmäkiBig Lottery     
 Keravan Ratsastusseura ryA Big Boy - Cardento31,7066,2400,0003:3900,031,7
2Niina HolmbergMecenas     
 Porvoon Mustang ryLais - Cenzus28,9461,7204,0003:3600,032,9
3Satu ViitanenWääksyn Denise     
 Kaarinan Kenttäratsastajat Kak 33,1062,8600,0003:4300,033,1
4Hedwig WikströmCVR Shakiro     
 Husön Ratsastajat ryCalato - Saponiec ox33,1059,3400,0003:2700,033,1
5Saara MansikkamäkiKanada     
 Tallitiimi ryColeo - Aromats35,0063,1200,0003:4400,035,0
6Heidi PäivärintaPerfecta     
 Porvoon Mustang ryPerfekto - Gigess xx35,6063,5400,0003:3500,035,6
7Lasse JänttiHenry J     
 Hollolan Ratsastajat ryHopalong Cassidy xx SWE STS - Chablis 8035,8062,3600,0003:4300,035,8
8Heidi JärvinenGefiira     
 Helsingin Wiisikot ryGirilai - False Pass30,6465,3804,0003:491,21,235,8
 
9Essi HorttanainenLexus     
 Keravan Ratsastusseura ryLacordos - Arpeggio36,4064,6100,0003:3300,036,4
10Noora HämäläinenCassandra V     
 Ratsastusseura Pikadorit ryCalibro - Elar xx39,2067,2600,0003:4000,039,2
11Jenni HarjulaCashcas     
 Turun Ratsastajat ryCachas - Kanudos xx35,3464,7404,0003:4500,039,3
12Sini WirenIrmail     
 Nuuksion Ratsastajat ryJaguar Mail - Rant xx STS40,0049,6200,0003:3100,040,0
13Per SällströmCavalier of Houston     
 Keravan Ratsastusseura ryCentimor 111 - Alcatraz40,3061,0800,0003:3200,040,3
14Ulla KettunenCon Lady     
 Pro Equo ryCon Ferro - Meerwirbel xx35,6469,8404,0003:5122,041,6
15Heidi MänttäriClayton     
 Skura ryCash - Gepatit (Gepatits)39,7062,2700,0003:532,82,842,5
16Marja KokkoParion     
 Etelä-Vantaan Ratsastajat ryRadiator - Arion42,8864,2208,0004:111010,060,8
17Emmi HämäläinenVääntövoima     
 Ratsastusseura Pikadorit ryEri-Luonnos - Toto38,3063,4100,02003:532,822,861,1
18Sini LindroosRising Sun     
 Suomen Kenttäratsastusseura ryRicardo - Tuntematon Ori34,4463,8604,02004:026,426,464,8
19Terhi KarlssonZeppelin JK     
 Tuusulan Ratsastajat ryZapateado 128 - Coronado46,4065,1200,02005:2941,261,2107,6
20Hedwig WikströmCantucci     
 Husön Ratsastajat ryCantoblanco - Lucky Champ38,9055,9900,04005:0230,470,4109,3
21Sanna LavikainenEskapono     
 Wire ryEscalero - Las Minas38,6459,1804,06004:261676,0118,6
22Sofia KoivuniemiHoppenhof's Luuk     
 Ratsastusseura Varsa ryMeonbury Peter Rabbit - Melle Bruno34,2060,0000,0   Hyl. 
22Gia WinbergD-Beach     
 Peuramaan Urheiluratsastajat rOsmium - Beach Boy33,3063,0300,0   Hyl. 
22Niina JussilaProximus     
 Ratsastusseura Varsa ryPalladium SOV 105 - Gepatit (Gepatits)36,4059,7000,0   Hyl. 
22Ellen MolinCrumble Bee Troteval     
 Kyrkslätt Idrottsförening RfOgano Sitte - Muguet du Manoir36,1466,2804,0   Hyl. 
22Salla PihkanenWii Isidore     
 Urheiluratsastusseura Tammer RCathael Idris 13 WD - Varjags31,1454,6204,0   Hyl. 
22Amanda NerolaWudis     
 Etelä-Vantaan Ratsastajat ryWoody-Star - Sir Salut35,8468,5804,0   Hyl. 
28Tiia MäntykoskiROA's Casanova     
 Team Pähkinä ryJetset-D 145 - Lancer III31,11264,37012,0   Kesk. 
29Tiia MäntykoskiTurbo-Urho     
 Team Pähkinä ryTutuari - Rallaus35,8862,6608,0   Keskyttää 
29Pinja LehtoBeekhoeve's Euzebio     
 Helsingin Wiisikot ry 36,9064,2300,0   Keskyttää 
 Hedwig WikströmLawesta     
 Husön Ratsastajat ryStilios - Cruzeiro L0,0   0,0   0,00,0
 Lumi JoutsenKarmeelia     
 Lohjan Ratsastajat ryKateris - Osman xx0,0   0,0   0,00,0
 Johanna NättinenSakiro M     
 Kanta-Hämeen Ratsastajat rySam-Sam - Pele Kignaes0,0   0,0   0,00,0
 Erika KoskiDragon II     
 Väst-Nylands Ryttare RfRoderik - Cortus0,0   0,0   0,00,0
 
ylös

Luokka 3A - Kenttäkilpailu 80 cm Hevoset
Luokka 3A, 80 cm
Prix de Keravan Horse&Rider
Avoin nuorille hevosille
7 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 2 sijoittuu
Pj. tuomari: Ulla Nurmi
Tuomaristo
Tuomari C: Noora Sarjanen
Tekninen asiantuntija: Perttu Puranen
Ratamestari: Simo Leppänen
Maastoradan suunnittelija: Simo Leppänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoKoulu
Este
Maastokokeet
Yhteensä
 SeuraSukuVirhep.VirheAikaAikavirheVirhep.EstevirheAikaAikavirheVirhep.Virhep.
1Kaisa-Maria JussilaGoldencoast Di Dario     
 Luoteis-Satakunnan RatsastajatGoldencoast Diamant - Coelenhage's Let's Be The Best34,2047,1800,0003:2500,034,2
2Suvi KuismaMe Oh My     
 Kouvolan Ratsastajat ryFor Enjoy Ask Z 146 - Ribbeck32,4045,4200,0003:1044,036,4
 
3Annu TiainenGordenoir     
 Pro Equo ryFiance Noir 135 - Acorado I36,3045,4900,0003:142,42,438,7
4Salla-Mari TuorilainenSandrine Tuor     
 Iisalmen Ratsastajat ryRock N Jetset - Bayus35,3040,9400,0003:094,44,439,7
5Clarissa KuronenRimmel     
 Nordvikin Ratsastajat ryRallik - Laasik34,21250,05012,0003:524,84,851,0
6Minttu MatikainenAscoast Campari     
 Kaarinan Kenttäratsastajat KakWall's Da Vinci 9 WPB - Hunsingo's Twister 4 WPB39,5   Hyl.     
 Leni PitkänenNLS Easter Sky     
 Skura ryColonel Clover - VDL Arkansas0,0   0,0   0,00,0
 
ylös

Luokka 3B - Kenttäkilpailu 80 cm Hevoset
Luokka 3B, 80 cm
Prix de Keravan Horse&Rider
Avoin kaikille
22 ilmoittautuminen, 19 lähtöä, 5 Sijoittuu
Pj. tuomari: Ulla Nurmi
Tuomaristo
Tuomari C: Noora Sarjanen
Tekninen asiantuntija: Perttu Puranen
Ratamestari: Simo Leppänen
Maastoradan suunnittelija: Simo Leppänen
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoKoulu
Este
Maastokokeet
Yhteensä
 SeuraSukuVirhep.VirheAikaAikavirheVirhep.EstevirheAikaAikavirheVirhep.Virhep.
1Netta PekkinenBraveheart II     
 Kangasalan Ratsastajat rySmall-Land Masquerade - Kulltorps Yrrol26,8042,0900,0003:2900,026,8
2Ninna HeikkiläKönig's Cody Ks     
 Pinomäki Royality Riding ClubKönigin's Sohn KS 69 - Verdrefawr Ifor 1 WM32,4040,0000,0003:2700,032,4
3Patrizia OnzaDevlin Stone     
 Husön Ratsastajat ryZapateado 128 - Boreas34,5042,2000,0003:4000,034,5
4Salla JokinenLordina     
 Ratsastusseura Tampajan TorpedLordanos-Roi 132 - Corlando35,8043,7600,0003:2100,035,8
5Axel LindbergST Serena     
 Husaariratsastajat rySternkönig 122 - Grannox35,5043,9500,0003:161,61,637,1
 
6Sanna PohjaHarville     
 Team Pähkinä ryHarkko - Hilu-Ville34,7447,3704,0003:2200,038,7
7Hanna RaiskioPolyromeo XO     
 Ypäjän Ratsastajat ryPolyfino 120 - Voltaire36,0042,6800,0003:132,82,838,8
8Aada PuranenJade d'Aro     
 Hevosseura Merihevoset ryAmerican Patrol xx GER STS - Tuntematon Ori36,8444,9404,0003:3000,040,8
9Maria NiemiFoxia     
 Nuuksion Ratsastajat ryFoxattac - Rant xx STS39,5043,9000,0003:161,61,641,1
10Titta TallbackaB. Rondje-Peternella 2666     
 Keravan Ratsastusseura ryIndorado - Jasper41,8047,2100,0003:2900,041,8
11Lotta KoivulehtoKick Down     
 Team Pähkinä ryLogan BRD 104 - Tammer Fors xx37,9556,1315,0003:2700,042,9
12Veera SuominenArgos     
 Naantalin Ratsastajat ryAmlet - Rosett35,31162,25711,0003:2400,046,3
13Inka PenttiläHarfa     
 Keravan Ratsastusseura ryEger - Arszenik35,01245,42012,0003:4000,047,0
14Noora MyllynenDevantos     
 Skura ry 37,6844,6408,0002:579,29,254,8
15Anna LintulaaksoGold Meadow's Charmant     
 Impivaaran Ratsastajat ryPin Rock's Black Velvet 147 - Rothschild J 6330,8556,6315,02003:34020,055,8
16Noora TurunenPoeesia     
 Keravan Ratsastusseura ryPoedinok - Fanfaar40,0039,9400,02002:5111,631,671,6
17Sanni NieminenEkstazi     
 Ruoveden Ratsastajat ryLaralee - Pritok31,0452,6404,04004:1815,255,290,2
18Salla-Mari TuorilainenLRK Umour des Peupliers     
 Iisalmen Ratsastajat ryOrlando - Socrate de Chivre35,5041,0800,0   Hyl. 
19Sanni UusitaloSir Granlund F     
 Turun Seudun RatsastusurheilijFor Enjoy Ask Z 146 - Pyrrhus III 5931,0   Hyl.     
 Clarissa KuronenVoore Tanna     
 Nordvikin Ratsastajat ryTommi - Ando0,0   0,0   0,00,0
 Roshana MahmoodNotka     
 Stall Anna Riders ryBanita - Cardiff xx0,0   0,0   0,00,0
 Sara VainioCannot Now 2969     
 Jokelan Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Acapulco BRD 990,0   0,0   0,00,0
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport